ammattiosaston yhteystietoja

Ammatiosastojen yhteyshenkilöt:
(Huom. yhteystiedot saattaneet muuttua)

Salon Seudun Heikko- ja vahvavirtaosasto 085 r.y
Pj. Juha Rantanen                                                                      juha.rantanen085@hotmail.com
Siht. Petri Sassi                                                                           petri.sassi@hotmail.com

PAM Palvelualojen Salon osasto 735
Pj. Marko Valvee                                                                        markovalvee@gmail.com
Siht. Tanja Mäkinen                                                                   tanya6669@suomi24.fi

PAM Salon liiketyöntekijät ry 092                                           osasto092@gmail.com
Pj.Tiina Saari                                                                                                                         

Siht. Arto Lautiala                                                                     artolautiala@gmail.com

Salon Alueen Kemian Osasto ry 121
Pj. Jari Kauppinen,                                                                         jari.gaubbinen@smail.fi
Siht. Anne Hakamäki,                                                            anne.hakamaki@gmail.com

Salon Autoalan työntekijät ry os. 072
Pj. Jussi Marjalaakso                                                                    jussimarjalaakso@gmail.com
Siht. Anitta Kangasniemi

Suursalon JHL ry 87
Pj. Sanna Pihakivi                                                                         sanna.pihakivi@salo.fi
Siht. Tarja Mellin                                                                          tarja.mellin@salo.fi

Salon Kirjatyöntekijät r.y. 039
Pj. Tuomo Myllärinen                                                                     tuomo.myllarinen@sss.fi
Siht. Hannele Nieminen                                                               han.nieminen@gmail.com

Rakennusliitto r.y. Salon osasto 56
Pj. Ari Koski,                                                                                    ari.jm.koski@hotmail.com
Siht. Katjusa Leväniemi        Ristinkedonkatu 33 a 30, 24240 Salo

Salon metallityöväen ammattiosasto r.y. 57
Pj. Lasse Helskyaho                                                                      helsky@icloud.com
Siht. Henna Heinonen                                                                   henna.heinonen@gmail.com

Puu ja erityisalojen liitto Salon osasto 42 ry
Pj. Ritva Rissanen                                                                          ritvarissanen3@gmail.com
Siht. Jukka Liski,                 Savikankaantie, 24800 Halikko

Salon Seudun Autoalan ammattiosasto r.y. 211
Pj. Jari Poskiparta                                                    jari.poskiparta@passeliauto.com
Siht. Kalevi Johansson                                                                  kalevi.johansson@smail.fi

Salon kunnantyöntekijöiden ammattiyhdistys JHL 58
Pj. Mika Nieminen                                                                           mika.nieminen@salo.fi
Siht. Hannu Niemi,            Umpikuja 1, 24130 Salo

Posti- ja logistiikka-alan Unionin Salon osasto
Pj. Arto Niini                                                           arto.niini@halikko.salonseutu.fi
Siht. Jukka Ruohonen                                                                   jukka2406@gmail.com

Halikon metallityöväen ammattiosasto r.y. 286
Pj. Eino Haataja                                                       eino.haataja@halikkogroup.com

Siht. Ismo Kaski,               Ketunpesäntie 5, 24800 Halikko

Salon Seudun Elintarvikealojen työntekijät r.y. ao 94
Pj. Veijo Kaartinen,           Nohterinkuja 7 B 24260 Salo
Siht. Kirsti Lannermaa,                                                                 kirsti.lannermaa@gmail.com